Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Prvá časť nového terminálu Letiska M.R.Štefánika otvorená

14.07.2010
« späť
letisko-bratislava-od-mirky-p.jpg

 

Nový terminál Letiska M. R. Štefánika postupne prepravuje nových a nových cestujúcich.

Len pred pár dňami sme mohli v televízii alebo i osobne vidieť otvorenie prvej časti nového terminálu na Letisku M. R. Štefánika v hlavnom meste Bratislava. Terminál je krásny, moderný a spĺňa všetko, čo by mali cestujúci oceniť a naplno využívať. Prvé lety z nového terminálu boli absolvované na druhý deň po slávnostnom otvorení. Postupom času nsa budú vybrané lety viacerých prepracov presúvať zo starého terminálu na nový.

 

Pri vstupe do prízemia nového terminálu môžete po ľavej i pravej strane vidieť "checkiny". Na ľavej strane sú "checkiny" od 1 do 14 a na pravej strane do 15 do 28. V prízemí nechýbajú ani "prepážky" leteckých spoločností, informácie, colnica, kaviareň, toalety, prebaľovací pult, novinový stánok či oddelenie pre nadrozmernú batožinu.

 

Po príchode na druhé poschodie vás čaká bezpečnostná kontrola, colná kontrola, a tiež obchodná zóna, duty free, kaviareň, reštaurácia, východy A1 - A4 a prechod ka východom B1 - B4.

 

Podľa čísla letu na svojej letenke si v odletovej hale môžete pozrieť východ (bránu), z ktorého vám odlieta váš let . Po "checkine", pasovej a bezpečnostnej kontole môžete navštíviť duty schopy, kaviareň, reštauráciu, alebo sa presunúť k odletovej bráne, kde počkáte na príchod vášho lietadla.

 

Pred príchodom na letisko si môžete pozrieť mapu nového terminálu, a tiež si tu môžete pozrieť, či váš odlet je už z nového terminálu alebo ešte nie je, pretože  ešte nie všetky pravidelné i nepravidelné lety sú vybavované z nového terminálu.

 

Verím, že nový terminál bude mať veľa spokojných cestujúcich, ktorí sa budú opätovne prepravovať z letiska v Bratislave, preto neváhajte s kúpou letensky s odletom z Bratislavy.© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent