Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Do Kuvajtu či Bilbaa si od júna zaletíme priamou linkou z Viedne

19.12.2022
« späť
wizz-air-vieden.jpg

Maďarská nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air rozširuje svoju ponuku letov z neďalekej Viedne o blízkovýchodný Kuvajt a španielsku metropolu Bilbao od leta 2023. Letenky za výhodné ceny do týchto výnimočných destinácií si však viete objednať už dnes.

Nová linka Wizz Air do Bilbaa začne premávať od 6. júna vo frekvencii 2-krát do týždňa. Na dovolenku do Kuvajtu si zase môžete zaletieť od 3. júna a to opäť 2-krát týždenne. Obe linky bude obsluhovať nový Airbus A321neo. V cene leteniek, či už do jednej alebo do druhej zo spomínaných destinácií, je aj základná príručná batožina o rozmere 40 x 30 x 20 cm.

Kam sa vybrať na dovolenku v lete?

Ak hľadáte na vašu najbližšiu objaviteľskú cestu menej tradičnú destináciu, Kuvajt je v tom prípade skvelou voľbou. Okrem toho, že patrí medzi najbohatšie krajiny sveta, sa môže pochváliť aj modernou mestskou architektúrou, veľkolepými mešitami, či rozľahlými púšťami. V tomto štáte na brehu Perzského zálivu je po celý rok veľmi horúco, preto sa tam oplatí cestovať kedykoľvek. Na návštevu Kuvajtu vám postačia turistické víza.

Náš druhý cieľ, španielske Bilbao, je v Európe vyhľadávanou turistickou destináciou. Leží na čarokrásnom severnom pobreží, v regióne Baskicko, obklopené zelenými lesmi. Tento čarovný klenot plný kontrastov má svojim návštevníkom jednoznačne čo ponúknuť - od historických budov v pastelových farbách, cez futuristické električky, červené oblúky mosta La Salve, až po moderné Guggenheimovo múzeum.

    

Akciové letenky Bilbao a Kuvajt

              


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent