Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Za exotikou priamymi linkami z Viedne

06.09.2013
« späť
ilustračná foto
ilustračná foto

Niektoré priame linky do vzdialených destinácií boli v rámci zefektívňovania dopravy zrušené. Letmi s prestupmi sa čas na cestovanie výrazne predĺžil a klesol aj komfort.

Aktuálne prišla letecká spoločnosť Condor so svojou novinkou –  s troma priamymi letmi z Viedne do exotických destinácií počas zimnej sezóny a budú nimi Mombasa v Keni, Punta Cana v Dominikánskej republike a Varadero na Kube.

Lietať sa bude v týždenných intervaloch, čo teda znamená, že pôjde o 7 alebo 14 dňové pobyty (6 alebo 13 nocí pobytu v destinácii).

Ďalšou leteckou spoločnosťou, ktorá ponúka priamu linku počas zimnej sezóny je Austrian Airlines a jej lietadlá budú smerovať z Viedne na Maldivy. Táto, počas celého roka, obľúbená destinácia bude teda dostupnejšia aj pre nás Slovákov, pobyt na Maledivách si teda užijeme už jednoduchšie.

So svojou dlhoročnou tradíciou priamych letov z Viedne do Bangkoku pokračuje aj EVA Air. EVA Air ponúka tieto priame lety celoročne, a štyrikrát do týždňa.

Riaditeľ spoločnosti Settour a cestovateľkého portálu pán Andrej Maťko poznamenal, že dĺžka dovoleniek v exotických krajinách sa skracuje, ale zato sa cestuje častejšie a aktívnejšie. Podľa jeho slov sú aj takí Slováci, ktorí si odskočia len na predĺžený víkend načerpať trochu tepla počas jesene. Hitom sezóny je vraj Keňa, kam turisti aktuálne radi zavítajú kvôli dobrému pomeru cien a služieb, a tiež možnosti vidieť voľne žijúce africké zvieratá. Keňa je zároveň destináciou bez veľkého časového posunu, a tým aj bez „jet – lagu“ (problémom, ktoré nastanú kvôli časovým posunom pri dlhších cestách lietadlom), doplnil p. Maťko.© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent