Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

8 lákavých dôvodov prečo navštíviť Lisabon

30.09.2016
« späť
Lisabon-Lacne-letenky.jpg

Lisabon je mesto, ktoré si obľúbi úplne každý. Je to miesto, kde je príjemne teplo a veľa možností sa zabaviť. Chcete vedieť viac? Prečítajte si týchto 8 dôvodov, prečo sa vám bude v Lisabone páčiť.

1. Nízke ceny v porovnaní ostatnými metropolami

Hlavné mesto, kde vám ceny nevyrazia dych ako v iných metropolách. Pre porovnanie v Lisabone kúpite pivo v priemere za 1,60 Eur, v Barcelone za 3,90 Eur, 4,40 Eur v Amsterdame a 6,20 Eur za pivo zaplatíte v Paríži.

Lacny Lisabon pivo

2. Ideálne miesto pre aktívnych ľudí

Lisabon je mesto, kde sa určite nebudete nudiť. Atlantický oceán vytvára množstvo príležitostí pre vodné športy. Lisabon si obľúbili aj surferi a na svoje si prídu aj rybári. Môžete si zarezervovať svoje miesto na párty lodi, zúčastniť sa vínnej cesty, alebo si užiť turistiku po okolí.

Lisabon pláž

3. Hlavné mesto slnka

Lisabon si zamilujete, tak ako aj slnko, ktoré sa na neho usmieva v priemere 3000 hodín ročne. Preto si v lete môžete užiť teploty presahujúce 30 °C stupňov. Takže si určite nezabudnite slnečné okuliare.

Lisabon vyhlad na mesto

4. Bohatá párty scéna

Deň sa nocou určite nekončí. Tá pravá zábava akurát začína večer. Lisabon ponúka obrovské množstvo možností pre ľudí, ktorí milujú párty. Viac ako 250 barov a klubov sú zárukou dobre stráveného večera.

Lisabon party

5. Vysoká pravdepodobnosť stretnúť celebritu

Lisabon priťahuje množstvo turistov, tak ako aj celebrity. Možno sa vám niekde na pláži podarí stretnúť napríklad Justina Biebera, Selenu Gomez, alebo sa vám podarí odfotiť so sympatickým Edom Sheeranon. Lisabon si obľúbil aj Cristiano Ronaldo.

6. Krásne kultúrne a historické atrakcie

Ak aj vás priťahujú pamiatky a objavovanie histórie, Lisabon vás určite uchváti. Nasávajte atmosféru mesta a užite si krásne scenérie prechádzkou po vydláždených uličkách starého mesta.

lisabon mesto

7. Nekonečné pláže

Lisabon je slnečné mesto, kde máte na výber množstvo piesočných pláží pozdĺž celého pobrežia. Domáci zvyknú navštevovať pláže počas celého roka.

Lisabon plaze

8. Iba 3 hodiny letu za super cenu

Let z Budapešti je tiež cenovo dostupný, letenky si môže dovoliť každý. Príjemné počasie vám umožní ho navštíviť kedykoľvek, počas celého roka.

Lacnú letenku do Lisabonu nájdete TU© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent