Call centrum
02 4445 7777
Po-Pia: 9-18:00, Sob: 10-13:00

5 dôvodov, prečo letieť do Londýna počas jesene

14.10.2016
« späť
Londýn
Londýn

Londýn je dobrý nápad vždy. Má skvelú architektúru, výbornú hudobnú scénu, kopu múzeí zadarmo a vôbec nie je pravda, že v britskej kráske stále prší. Odskúšajte si to ale na vlastnej koži. Prinášame vám 5 jednoduchých dôvodov, prečo je Londýn na jeseň výborná voľba.

1. Lacné letenky

Londýn je veľmi populárny v každom ročnom období, najviac však na leto, a keďže už začala škola, ľudia si pomaly vyčerpali všetky dovolenky, dopyt po letenkách v jesenných a zimných mesiacoch je o niečo nižší ako zvyčajne. Vedeli ste, že spiatočnú letenku si u nás môžete kúpiť už od 35 eur?

lacné letenky do Londýna Big be

2. Pohodlné lety z Bratislavy, Košíc aj Popradu

Londýn je teraz dostupnejší ako kedykoľvek predtým. Z Bratislavy môžete letieť nízkonákladovou aerolinkou Ryanair a vyberať si z dvoch letov denne. Ak chcete letieť iba na predĺžený víkend, môžete napríklad odletieť v sobotu v skorých ranných hodinách a vrátiť sa až v nedeľu večer. Ubytovanie potrebujete teda iba na jeden deň, ušetríte kopu peňazí a v Londýne máte dva celé dni. Nechce sa vám cestovať až do Bratislavy? Nevadí! Letecká spoločnosť Wizz Air spája Londýn aj s Košicami či Popradom.

3. Jesenné výpredaje

V Londýne sa výborne nakupuje. Vyrazte hneď ráno na Oxford Street, ktorý je plný výborných obchodov a skvelých butikov. Cien sa báť nemusíte, na tejto ulici sú výpredaje takmer vždy a určite natrafíte na niečo, čomu jednoducho nebudete môcť odolať. V Londýne je aj veľa „outletov,“ ktoré ponúkajú luxusný tovar za výrazne nižšie ceny. Nezabudnite si do príručnej batožiny zbaliť iba pár vecí, na ceste späť ju budete mať totiž úplne plnú...

Londýn lacné letenky bridge

4. Prechádzky v parkoch sú ešte krajšie

Podľa nás je Londýn najkrajší na jeseň, kedy koruny stromov premenia mesto na dokonalú zmes pastelových jesenných farieb. Pochmúrne počasie dodáva celému zážitku akýsi šmrnc, a vy máte pocit, že sa pozeráte na živú barokovú maľbu. Kúpte si kávu, čaj, alebo niečo horúce, oblečte sa pohodlne, prechádzajte sa po Hyde Parku hodiny a užívajte si jesennú krajinu v jednom z najlepších miest sveta.

Lacné letenky do Londýna na jeseň

5. Pamiatky

Ak ste v Londýne a chcete si pozrieť hlavné pamiatky v centre mesta, nepotrebujete minúť „majland“ na miestnu hromadnú dopravu. Peši sa dá zvládnuť takmer úplne všetko. Slávna Katedrála svätého Pavla je iba kúsok z Hyde Parku a k Buckinghamskému palácu sa tiež dostane za chvíľu. A keď stojíte pri dominante mesta Big Ben, prejdite po Westminster Bridge na druhú stranu, pozrite sa na Londýn z vtáčej perspektívy z obrovitánskeho kolesa London Eye a pokračujte smerom až k Tower Bridge. Cestou sa zastavte na lokálnych trhoch, kde si kúpite úžasné ázijské „šmaky“ za pár eur, a keď sa vám zachce a milujete moderné umenie, určite nevynechajte ani Tate Modern, múzeum moderného umenia s jednou z najlepších zbierok, aké sme kedy videli. V Londýne sa nudiť nebudete, inšpirujte sa a leťte za málo peňazí.

Potrebujete lacnú letenku do Londýna? My sme vám ju našli, a vám neostáva už nič iné, len si vybrať ten najlepší termín!

Chcem ísť do Londýna z Košíc už od 35 Eur - Vaše letenky nájdete TU

Chcem śť do Londýna z Popradu už od 35 Eur - Vaše letenky nájdete TU

Chcem ísť do Londýna z Bratislavy už od 45 Eur - Vaše letenky nájdete TU

 

 


Podobné články


© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent