Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Ako letieť na Sardíniu za najlepšie ceny?

16.11.2016
« späť
Sardinia-letenky.jpg

Na ostrov Sardínia sa teraz dostanete z Bratislavy za bezkonkurenčne najnižšie ceny. Chcete vedieť ako? 

Aj vy patríte medzi tých, ktorí radi dovolenkujú na krásnom mieste, milujú nádherné pláže, ale nechcete utratiť svoje posledné úspory? Mali by ste vedieť, že na krásne miesta nemusíte cestovať ďaleko. Európa a konkrétne Taliansko má veľa čo ponúknuť. Je to krajina, ktorú treba lepšie spoznať a dostanete sa na miesta, z ktorých sa vám podlomia kolená. Pri pohľade na nádhernú krajinu zistíte, že je to láska na celý život. Takým miestom je ostrov Sardínia.

Lacné letenky na Sardíniu ryanair

Sardínia si získala prezývku Karibik Európy. Či už je to oslnivými plážami, roztomilými zátokami, hrdými horami, alebo dokonalými výhľadmi na krajinu ako z najkrajších snov.

 Pri pohľade na vodu v mori slová „smaragdová modrá“ dostanú nový, krajší význam.

Lacné letenky na Sardiniu ryanair

Ostrov sa môže zdať na prvý pohľad maličký, no ako postupne začnete objavovať nové zákutia, Sardíniu si jednoducho zamilujete.

lacné letenky na Sardiniu ryanair

Aj vy milujete prechádzky po vyhriatom jemnulinkom, bielom piesku, ktorý bude vaše chodidlá rozmaznávať a vy už nikdy nebudete chcieť odísť.

Obojsmerné letenky na Sardíniu s odletom z Bratislavy od 75 Eur nájdete TU.

Exkluzívne si môžete letenky kúpiť  v predstihu a zaistíte si najlepšie termíny, za najlepšie ceny.  Momentálne nájdete veľa termínov za najlepšie ceny na aprílové a májové termíny nájdete TU.© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent