Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Online rezervácia leteniek

[Folder]


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Aktuality

Z Košíc do Prahy si s Ryanairom zaletíme častejšie, linky do Varšavy a Viedne však neobnoví

Publikované dňa: 25.01.2023 | 1004 prečítaní

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair nateraz pozastavuje lety z košického letiska do rakúskej Viedne a poľskej Varšavy. V súčasnosti neuvažuje o ich opätovnom obnovení, avšak plánuje navýšenie letov do Prahy.

Bali, Vietnam, Thajsko a mnohé ďalšie destinácie s China Airlines od 739 €!

Publikované dňa: 19.01.2023 | 754 prečítaní

Množstvo batožiny, skvelý servis, pohodlné prestupy a hlavne výborné ceny. S China Airlines si teraz z Viedne komfortne zaletíte do obľúbených destinácií v Juhovýchodnej Ázii už od 739 €. V ponuke pre vás máme Bali, Vietnam, Filipíny, Thajsko, Taiwan, Malajziu, Japonsko, ale i vzdialenú Austráliu či tichomorské súostrovie Palau.

Nová linka z Bratislavy do Atén s oceňovanými Aegean Airlines od 99 €

Publikované dňa: 10.01.2023 | 891 prečítaní

Bratislavskému letisku pribudne cez letnú sezónu nové zaujímavé spojenie. S Aegean Airlines si budete môcť vo frekvencii dvakrát do týždňa zaletieť priamou linkou do očarujúcich gréckych Atén. Akciové letenky zoženiete už dnes za skvelú cenu od 99 € spiatočne.

Z Viedne na Filipíny so špičkovými aerolíniami Saudia od úžasných 439 €!

Publikované dňa: 04.01.2023 | 867 prečítaní

Ak hľadáte destináciu na výnimočnú dovolenku, nájdete ju vo vodách Tichého oceánu. Súostrovie Filipíny je plné nádherných pláží, ale i zaujímavej histórie, či kultúry. Navyše, letenky z Viedne od aerolínií Saudia teraz zoženiete za skvelých 439 € v termínoch aj cez hlavnú sezónu a s podpalubnou batožinou v cene.

Do Kuvajtu či Bilbaa si od júna zaletíme priamou linkou z Viedne

Publikované dňa: 19.12.2022 | 697 prečítaní

Maďarská nízkonákladová letecká spoločnosť Wizz Air rozširuje svoju ponuku letov z neďalekej Viedne o blízkovýchodný Kuvajt a španielsku metropolu Bilbao od leta 2023. Letenky za výhodné ceny do týchto výnimočných destinácií si však viete objednať už dnes.

Od júna 2023 pribudne Bratislave nová linka do Čiernej Hory

Publikované dňa: 08.12.2022 | 1475 prečítaní

Od leta budúceho roka si už z bratislavského letiska pohodlne zaletíme priamou linkou aj do obľúbenej čiernohorskej metropoly Podgorica. Nové spojenie bude prevádzkovať letecká spoločnosť Air Montenegro vo frekvencii 2-krát do týždňa. Letenky sa dajú rezervovať už dnes.

V Poľsku vyrastie jedno z najväčších letísk na svete

Publikované dňa: 29.11.2022 | 886 prečítaní

Víťazom medzinárodnej architektonickej súťaže na nové letisko Centralny Port Komunikacyjny, ktoré by malo vyrásť neďaleko hlavného mesta Varšava, sa stal britský ateliér Foster + Partners pod vedením známeho architekta Norman Fostera. Letisko CPK by malo byť prepojené aj so železnicou a inými dopravnými spojmi.

Najnebezpečnejšie letisko na svete? Nájdete ho v Nepále

Publikované dňa: 22.11.2022 | 964 prečítaní

Je vstupnou bránou na slávny Mount Everest a hrdí sa titulom najnebezpečnejšieho letiska na svete. Pristávanie na ňom je častokrát hotovým adrenalínovým zážitkom. Reč je o jedinečnom letisku Lukla’s Tenzing Hillary v Nepále.

Na Kanárske ostrovy priamo z Bratislavy za skvelé ceny už od 80 €

Publikované dňa: 15.11.2022 | 894 prečítaní

Bratislavské letisko ohlásilo priamu linku na Kanársky ostrov Lanzarote už v auguste tohto roka, lietať sa však začína práve od novembra a to vo frekvencii jedenkrát do týždňa. Viete si tak skvele naplánovať jeden- či dvojtýždňovú dovolenku počas zimnej sezóny. Ak snívate o dovolenke pri mori, nemusíte cestovať do vzdialenej exotiky, nádherný španielsky ostrov Lanzarote je na zimnú dovolenku ako stvorený.

Do Spojených arabských emirátov už cestujeme bez vstupných obmedzení

Publikované dňa: 10.11.2022 | 911 prečítaní

Pri vstupe do Spojených arabských emirátov aktuálne nie je potrebné preukazovať sa negatívnym výsledkom PCR testu, ani potvrdením o kompletnom očkovaní. Od 7. novembra zrušila táto krajina na Arabskom polostrove všetky covidové opatrenia, ktoré boli zavedené v súvislosti so šírením koronavírusu. Do Abu Dhabi či Dubaja si tak opäť zaletíte jednoducho a pohodlne ako pred pandémiou.

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent