Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Online rezervácia leteniek

[Folder]


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Aktuality

Splňte si svoj sen o dovolenke v Afrike s letenkami do Kene od 379 €!

Publikované dňa: 14.12.2023 | 753 prečítaní

Zažite nádhernú a autentickú dovolenku v Afrike, na ktorú nikdy nezabudnete! Unikátnu atmosféru tohto kontinentu si budete môcť vychutnať už najbližšiu letnú alebo jesennú sezónu a to vďaka spiatočným letenkám do Nairobi z neďalekej Budapešti už od úžasných 379 €.

Nádherný stredoveký Tallin teraz s letenkami od 46 €

Publikované dňa: 30.11.2023 | 652 prečítaní

Živé, fotogenické, plné pamiatok a pritom nepreplnené davmi turistov. Ak hľadáte skvelý tip na predĺžený víkend alebo výlet v rámci Európy, je toto stredoveké estónske mesto ako stvorené na objavovanie. Starobylé kostoly a roztomilé uličky vás chytia za srdce hneď na prvý pohľad.

Z Budapešti do Tokia aktuálne iba od parádnych 539 € spiatočne!

Publikované dňa: 24.11.2023 | 809 prečítaní

Ak vás láka Japonsko, teraz je tá správna chvíľa na nákup leteniek do tejto unikátnej krajiny. A kde inde začať, ak nie priamo v Tokiu? Toto jedinečné mesto spája v sebe tradičnú kultúru a moderné technológie. Niektoré jeho časti pôsobia ako z budúcnosti, iné sú poskladané z drevených domčekov so žiariacimi lampášmi. Teraz to všetko môžete zažiť na vlastnej koži s letenkami do Tokia od 539 € z neďalekej Budapešti.

Do tureckej Antalye priamo z Bratislavy na krídlach Pegasus Airlines

Publikované dňa: 16.11.2023 | 1220 prečítaní

Nové letecké spojenie do známej dovolenkovej destinácie otvára od mája 2024 turecká letecká spoločnosť Pegasus Airlines. Priamu linku z Bratislavy do Antalye bude tento lowcostový dopravca prevádzkovať 2x týždenne, vždy v stredu a v sobotu. Vybrať sa tak do tejto časti Turecka budete môcť poľahky, či už na výlet, alebo na dlhšiu dovolenku.

Autobusom na viedenské letisko už aj z východu Slovenska

Publikované dňa: 09.11.2023 | 1120 prečítaní

Známy autobusový dopravca Slovak Lines prichádza v spolupráci s LeviTour a CK DAKA so skvelou novinkou. Na viedenské letisko Schwechat sa teraz vďaka novým spojeniam pohodlne dostanete z rôznych kútov Slovenska.

Letenkový výpredaj airBaltic: pobaltské a severské destinácie už od 69 €!

Publikované dňa: 02.11.2023 | 998 prečítaní

AirBaltic patria vo východnej Európe medzi najlepšie letecké spoločnosti a pochváliť sa tiež môžu ocenením za najmenej meškajúce aerolinky na svete. Ešte pred pandémiou priniesli na trh zaujímavé novinky, ako napríklad lepšie rozmery príručnej batožiny. Aktuálne prichádzajú s výpredajom leteniek z Viedne do Rigy, Helsínk, Tallinu, Vilniusu a ďalších severských destinácií.

Na filipínsky ostrov Cebu teraz z Viedne od skvelých 699 € spiatočne

Publikované dňa: 27.10.2023 | 1177 prečítaní

Kúpanie v tyrkysovej lagúne s vodopádom, pozorovanie západu slnka z výšin či plávanie s veľrybím žralokom? Áno, aj takto úžasne môže vyzerať dovolenka na ostrove Cebu, ktorý je navyše skvelým východiskovým bodom pre spoznávanie Filipín. Teraz aj s komfortnou leteckou dopravou rovno z našich končín.

Akciové letenky do New Yorku už od 359 €: veľké porovnanie!

Publikované dňa: 18.10.2023 | 963 prečítaní

Aktuálne nájdete v ponuke leteckých spoločností nespočetné množstvo výhodných leteniek do New Yorku. Ako sa v nich však vyznať? Pripravili sme pre vás stručný prehľad spolu s porovnaním, aby ste sa vedeli rozhodnúť pre tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Či už podľa ceny, poskytovaných služieb, odletového letiska alebo veľkosti batožiny.

3 nádherné destinácie, kde si užijete dovolenku pri mori aj na jeseň

Publikované dňa: 06.10.2023 | 1001 prečítaní

S letom sa cestovanie vôbec nekončí! Práve naopak, prečo nevyužiť príjemnejšie teploty bez davov turistov či priaznivejšie ceny a nevybehnúť niekam k moru? Pripravili sme pre vás zopár zaručených tipov na európske destinácie, kde si dovolenku naplno užijete aj v jesennom období.

Nádherná talianska Perugia teraz od 40 € spiatočne

Publikované dňa: 21.09.2023 | 916 prečítaní

Milujete históriu, krásnu prírodu a prechádzky po starobylých uličkách? Potom je pre vás očarujúca Perugia ako stvorená! Toto bývalé pápežské mesto s univerzitou a mnohými historickými stavbami, nachádzajúce sa v podhorí medzi údolím Tiberu a Trasimenským jazerom, môžete teraz navštíviť aj s akciovými letenkami z Viedne.

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent