Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Online rezervácia leteniek

[Folder]


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Aktuality

USA otvárajú hranice aj pre nezaočkovaných cestujúcich zo zahraničia

Publikované dňa: 04.05.2023 | 1293 prečítaní

Spojené štáty americké rušia od 11. mája povinnosť preukazovať sa potvrdením o očkovaní proti COVID-19 pri vstupe do krajiny alebo pri tranzite cez ich územie. Informáciu priniesol Biely dom. Ak ste čakali práve na tento moment, pripravili sme pre vás rovno niekoľko zaujímavých leteniek do najobľúbenejších amerických miest za skvelé ceny.

Azerbaijan Airlines spúšťajú v máji novú linku z Viedne do Baku

Publikované dňa: 27.04.2023 | 1302 prečítaní

Od 2. mája budú mať cestovatelia jedinečnú možnosť zaletieť si do Azerbajdžanu priamou linkou z Viedne. Letecká spoločnosť Azerbaijan Airlines má vo svojej ponuke dokonca aj luxusnú biznis triedu. Toto spojenie je významným míľnikom pre turistický priemysel v Azerbajdžane, pretože otvára nové turistické možnosti pre európsky trh a posilňuje tak pozíciu krajiny ako top destinácie pre cestovanie.

Najväčšie dopravné lietadlo sveta sa vracia do Viedne a Prahy

Publikované dňa: 18.04.2023 | 1912 prečítaní

Nemecký dopravca Lufthansa ohlásil návrat štvormotorového giganta. Airbus A380 sa opäť vráti na viedenský Schwechat i na pražské letisko Václava Havla. Dôvodom je výcvik posádok týchto obrovských dopravných lietadiel, ktoré boli kvôli pandémii dočasne uzemnené a teraz sa vracajú do prevádzky.

Tip na výlet: z Bratislavy do litovského Kaunasu od úžasných 37 €

Publikované dňa: 04.04.2023 | 1335 prečítaní

Bratislavskému letisku pribudlo pred pár dňami nové a zaujímavé letecké spojenie do druhého najväčšieho litovského mesta Kaunas. Ak teda ešte nemáte žiadne plány na tohtoročnú jar, výlet po tejto nádhernej pobaltskej krajine vám zaručene vyčarí úsmev na tvári.

Emirates menia vonkajší dizajn svojich lietadiel

Publikované dňa: 21.03.2023 | 1523 prečítaní

Prvýkrát po 24 rokoch v rámci svojej 38-ročnej histórie pristúpila letecká spoločnosť Emirates k redizajnu zovňajšku lietadiel vo svojej flotile. Aerolinky už zverejnili prvé fotografie tohto nového neočakávaného faceliftu.

Objavte jedno z najstarších miest Európy: s letenkami do Tuzly už od 37 €

Publikované dňa: 06.03.2023 | 1480 prečítaní

Ak radi spoznávate nové destinácie, máme pre vás skvelý tip. Balkán má toho veľa čo ponúknuť. Hlavné mesto Bosny a Hercegoviny, Tuzla, patrí medzi najstaršie mestá Európy. Už pred neuveriteľnými 6 tisíc rokmi sa tu usídlili prví obyvatelia, neskôr bola súčasťou Osmanskej ríše či Rakúsko-Uhorska. V 90-rokoch okúsila srbsko-chorvátsky konflikt a bola z veľkej časti zničená. Dnes je obľúbeným kozmopolitným mestom.

Lietajúce taxíky sa už čoskoro stanú v Dubaji realitou

Publikované dňa: 23.02.2023 | 1395 prečítaní

V megalomanskom Dubaji je možné naozaj všetko. Spoločnosť Eve Holding vyrábajúca elektrické lietadlá spojila svoje sily s leteckým dopravcom Falcon Aviation Services, aby spoločne vytvorili 35 lietajúcich taxíkov. Cieľom je zavedenie leteckej mobility v Dubaji.

Do celého sveta s letenkami v biznis triede za skvelé ceny

Publikované dňa: 09.02.2023 | 2100 prečítaní

V minulosti trvalo cestovanie do vzdialených destinácií aj niekoľko dní a bolo mnohokrát skutočným luxusom. Dnes sa dostaneme na druhý koniec sveta pohodlne, rýchlo a za dobré ceny, čo robí cestovanie široko dostupným. Vašu cestu si však viete ešte vylepšiť, napríklad zakúpením leteniek v biznis triede v niektorej z obľúbených leteckých spoločností a užiť si tak relax, pohodlie, skvelé jedlo, či multimediálnu zábavu už počas vášho letu na dovolenku.

S bezplatnými tranzitnými vízami do Saudskej Arábie

Publikované dňa: 02.02.2023 | 2556 prečítaní

Novinka, ktorá poteší nejedného cestovateľa. Saudská Arábia zavádza od 30. januára 2023 bezplatné 4-dňové tranzitné víza pre svojich návštevníkov. Ak je teda Saudská Arábia iba prestupnou stanicou a nie konečnou destináciou na vašej ceste, postačia vám aj tranzitné víza. To je ideálna príležitosť pre tých, ktorí by chceli v tejto blízkovýchodnej krajine stráviť len niekoľko dní.

Z Košíc do Prahy si s Ryanairom zaletíme častejšie, linky do Varšavy a Viedne však neobnoví

Publikované dňa: 25.01.2023 | 1684 prečítaní

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair nateraz pozastavuje lety z košického letiska do rakúskej Viedne a poľskej Varšavy. V súčasnosti neuvažuje o ich opätovnom obnovení, avšak plánuje navýšenie letov do Prahy.

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent