Call centrum
02 4445 7777
Po-Pia: 9-18:00, Sob: 10-13:00

Parkovanie na letisku v Bratislave

18.05.2011
« späť
dsc05629.jpg

Prichádza leto, čas dovoleniek a aj letecká doprava bude frekventovanejšia. Odletov do slnečných destinácií je počas prázdnin viac a s tým je spojené aj  častejšie parkovanie na letiskách.

Je jedno či ste na letisku vo Viedni, Budapešti, Krakove či v Bratislave, alebo v ktoromkoľvek inom štáte, parkovanie na letisku je vždy možné. Ak si kúpite letenku cez našu spoločnosť Letenky.sk a máte odlet z Bratislavy a rozhodli ste sa na  letisko ísť  vlastným autom, vieme vám ponúknuť výhodné parkovanie pri letisku.

 

 

Napríklad cena za týždňové parkovanie je iba 35 Eur, inak parkovanie vychádza podľa počtu dní: 1 deň (7 €), 4 dni (23 €), 10 dní (47 €), 12 dní (55 €), 14 dní (63 €). Parkovisko je vzdialené asi len 5 minút od letiska v Bratislave, je monitorované kamerovým systémom a je k dispozícii 24 hodín denne.

 

 

To, že parkovisko nie je priamo pri letisku nie je žiadny problém, lebo pracovníci parkoviska pre vás zabezpečia bezplatný transfer na letisko. Stačí keď zaparkujete svoje auto a vás aj vašu batožinu bezplatne odvezú priamo pred odletovú halu letiska. To isté platí aj pri vašom návrate, kedy pracovníkovi parkoviska  telefonicky oznámite, kedy priletíte a on vás už bude čakať pred letiskom.

 

Ak by ste mali vážny záujem o parkovanie a nechcete to nechať na náhodu, či bude niečo voľné alebo nie, tak odporúčame urobiť si rezerváciu vopred. V prípade, že ste si letenku či zájazd kúpili v našej agentúre, môžete sa obrátiť na nás a my vám vybavíme všetky potrebné formality.

 

 

Ak by ste mali záujem o záväznú objednávku, tak musí byť vopred uhradená. V prípade, že by ste chceli robiť úhradu až na letisku, vaša objednávka by sa považovala za nezáväznú.

 

 

Čo však v prípade, ak potrebujete zrušiť už vystavenú rezerváciu a ktorú ste dokonca zaplatili? Nie je problém. Rezerváciu je možné zrušiť písomne zaslaním žiadosti na potrebný e-mail až do dňa príchodu na parkovisko, ktoré bude uvedené v rezervačnom formulári. Peniaze vám budú vrátené zaslaním príslušnej sumy na bankový účet, ktorý uvediete v žiadosti.

 

 

Je preto vhodné urobiť si rezerváciu parkovania vopred, aby ste pred odletom nezažili situáciu že nebudete mať kde nechať svoje auto.

 © 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent